Поліцейські Донеччини задокументували ще 25 злочинів російської армії проти мирного населення

Дата: 30.07.2022 11:18

Окупанти вдарили по містам і селам авіацією та ракетами Р-500 «Іскандер-К», артилерією та «Градами».  Росіяни вбили та поранили цивільних мешканців.

За добу російські війська  накрили вогнем 17 населених пунктів: Авдіївку, Вугледар, Бахмут, Краматорськ, Миколаївку, Велику Новосілку, Красногорівку, Слов’янськ, Залізне, Кам’янку, Водяне, Іванівське, Курдюмівку, Яснобродівку, Карлівку, Первомайське та Нью-Йорк.

Ворог зруйнував і пошкодив 52 цивільних об’єкти - 37 житлових будинків, лікарню, амбулаторію, автовокзал у Слов’янську, залізничну інфраструктуру, коксохімічний завод тощо.

На місці кожного удару працювали поліцейські. Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області