Російська армія вдарила по школі, залізниці, житловим будинкам – поліція Донеччини фіксує наслідки обстрілів

Дата: 29.07.2022 11:04

За добу окупанти завдали 35 ударів по цивільному населенню, є вбиті та поранені. Ворог цілеспрямовано знищує інфраструктуру регіону. Кожен злочин рф задокументовано.

Сім разів Авдіївку, та п’ять – Бахмут обстріляли російські війська протягом одного дня. Під вогнем перебували також міста Красногорівка, Гірник, Миколаївка, Покровськ, Соледар, Сіверськ, Слов’янськ, смт Нью-Йорк та Північне, села Кам’янка, Веселе, Орлівка, Переїзне, Уманське, Щербинівка, Петрівка, Водяне, Карлівка, Нетайлове. Загалом постраждали 22 населених пункти.

Рашисти застосували ракети класу «повітря-поверхня» Х-59 МК, інші ракети, РСЗВ «Град» і «Урган», артилерію.

Руйнувань зазнали 69 цивільних об’єктів - 54 житлових будинки, серед яких 11 багатоквартирних, школа в Соледарі, залізничні будівлі, полотно та тепловоз, магазин, лінії електропередач.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області