Етапи українського державотворення: від Володимира Великого до сьогодення

Дата: 28.07.2022 15:09

Сьогодні наша країна відзначає День Української Державності, який був запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.

Звісно, що державність країни нерозривно пов’язана з історично – культурною спадщиною, якою наш народ по праву пишається.

В інфографіці пропонуємо вам низку цікавих, глибоких та різноманітних видань, фотоматеріалів, документів, які відображають великий шлях, який пройшла наша держава. Попит на книжки, статті, дослідження на цю тематику помітно зростає, і це важливий показник: українці усвідомлюють себе єдиною, вільною європейською нацією.

Етапи українського державотворення, які відображені в цій добірці, освітлюють усі важливі кроки, які робила країна за свою славетну історію.

Ці матеріали будуть корисними для всіх – від фахівців, педагогів, медійників, до пересічного громадянина.