Рятувальники Донеччини за добу допомогли евакуювати більше 600 цивільних

Дата: 26.07.2022 15:57

За минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області з зони активних бойових дій була проведена евакуація 18 осіб, з них 2 дитини та 2 особи з обмеженими можливостями з м. Красногорівка, смт. Нью-Йорк Покровського району, м. Торецьк Бахмутського району, с. Билбасівка та с. Долина Краматорського району.

Також особовим складом ГУ під час евакуації на визначеному місці у місті Торецьк надано допомогу 64 особам, з яких 16 дітей та 2 особи з обмеженими можливостями і на залізничному вокзалі у місті Покровськ рятувальники допомогли розміститися по вагонам 575 особам, з них 35 дітей та 14 осіб з обмеженими можливостями, повідомляють у ДСНС.