ЮНІСЕФ — українцям: програма грошової допомоги Спільно

Дата: 23.07.2022 18:55

Понад 85 000 сімей отримали грошову допомогу від ЮНІСЕФ «Спільно». А це більше ніж 400 тисяч людей.

Доступ до найбільш необхідного отримали 252 000 дітей до 18 років, серед яких 25 000 дітей з інвалідністю.

Допомогу можуть отримати ті родини, які мають трьох і більше дітей до 18 років або принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Якщо ви підпадаєте під ці критерії та ще не отримували грошову допомогу від інших міжнародних гуманітарних організацій, реєструйтесь на сайті register.unicef.org/.

Деталі програми та відповіді на запитання: https://www.unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers

Програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу, уряду Італії, Шведської агенції міжнародного розвитку SIDA та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації CERF.