Росія нанесла 20 ударів по Донеччині: є поранені

Дата: 23.07.2022 11:06

13 населених пунктів опинилися під масованим вогнем окупантів, здебільшого руйнуванню піддався житловий сектор – пошкоджено будинки. Є постраждалі. Поліцейські задокументували воєнний злочин окупантів.

Упродовж минулої доби російські війська вдарили по таких населених пунктах - с. Отрадне, м. Авдіївка, с.Ласточкине, смт Північне, м. Соледар, смт Курдюмівка, м. Бахмут, м. Слов’янськ, м. Торецьк, с. Новомихайлівка, м. Сіверськ, м. Костянтинівка, с. Опитне.

Окупанти наносили удари з артилерії, мінометів,авіації - ракетами «НУРС»,
зенітного ракетного комплексу «С-300», реактивних систем залпового вогню  «Град», «Ураган», «Смерч».

Внаслідок обстрілів є поранені серед мирного населення.

Руйнувань зазнали 52 цивільні об’єкти: 38 приватних будинків, дитячі центри, магазини, інфраструктура.

Воєнні злочини росії задокументовано. Поліцейські та співробітники СБУ розпочали досудові розслідування за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області