УВАГА! Термінове застереження для місцевого населення

Дата: 21.07.2022 16:06

Ворог застосовує все більш небезпечні методи боротьби. За попередженням ОТУ Соледар, на одній з ділянок фронту в Донецькій області противник провів дистанційне мінування місцевості із застосуванням РСЗВ "Ураган" касетними боєприпасами.

Площа мінування 2,5-3 га. При мінуванні відзначається відсутність детонування боєприпасу та будь-яких розривів. Можливий самопідрив через певний проміжок часу після мінування.

При виявленні боєприпасу на місцевості категорично забороняється підходити до нього, доторкатися та здійснювати будь-який механічний вплив. Необхідно виставити застерігаючи позначки, забезпечити заборону доступу та повідомити ДСНС за телефоном 101 або представників найближчого військового підрозділу.

Будьте вкрай обережними! Бережіть себе та своїх близьких!