Очільник Краматорського району Андрій Панков взяв участь в оперативній обласній нараді

Дата: 21.07.2022 13:05

Очільник Краматорського району Андрій Панков взяв участь в оперативній робочій зустрічі при голові облдержадміністрації, начальнику обласної військової адміністрації Павлу Кириленку.

В ході якої були вручені посвідчення очільникам місцевих військових адміністрацій, які раніше були призначені Президентом на свої посади.

Також присутні обговорили найважливіші завдання, які стоять перед керівниками громад. Передусім, це евакуація та підготовка до зими. Завдання непрості, але вони - важливі складові нашого протистояння російському окупанту і нашої спільної перемоги.