Окупанти накрили вогнем 21 населений пункт Донеччини – на місцях ударів працює поліція

Дата: 14.07.2022 11:13

За добу зафіксовано 33 російських обстріли. Ворог бив по оселям і цивільній інфраструктурі  ракетами НУРС, «Х59мк», ЗРК «С-300», реактивними системами залпового вогню «Град», «Смерч», «Ураган», артилерією. Є загиблі та поранені мирні жителі.

Росіяни обстріляли міста Авдіївка, Красногорівка, Торецьк, Слов’янськ, Костянтиніка, Бахмут, смт Очеретине, села Кам’янка, Диліївка, Первомайське, Гродівка, Іванівка, Миколаївка, Завітне, Неліпівка, Маринівка, Вовче, Новоселівка Перша, Новожеланне, Катеринівка, Новолуганське.

Руйнувань зазнали 40 цивільних об’єктів. Зруйновано та пошкоджено  29 житлових будинків, з них три багатоквартирні, амбулаторію, зерносховище та сільгосптехніку, завод, водонапірну вежу, стадіон, гаражі, господарські споруди.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області