30 ударів по Донеччині за добу: поліцейські допомагають рятувати постраждалих від російських ракет

Дата: 10.07.2022 11:35

Під прицілом росіян перебували 15 населених пунктів. Є загиблі та поранені серед мирного населення.

Окупанти вдарили по містах Авдіївка, Костянтинівка, Бахмут, Часів Яр, Сіверськ, Красногорівка, смт Нью-Йорк, Щербинівка, селах Карлівка, Кодема, Новоселівка, Первомайське, Переїзне, Піски, Прелесне. Найчастіше страждали Авдіївка, де зафіксовано 11 прильотів, і Костянтинівка – чотири обстріли.

Ворог бив по житловим кварталам ракетами НУРС, артилерією,  танками, реактивними системами залпового вогню «Град», «Ураган».

Руйнувань зазнали 35 цивільних об’єктів: 28 житлових будинків, з них два багатоквартирні, завод, лінії електропередач та інша інфраструктура.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області