Як діяти, коли втратили паспорт?

Дата: 08.07.2022 16:13

Державна міграційна служба за дорученням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук розробила покрокову інструкцію для українців.

Якщо цей важливий документ було втрачено, потрібно невідкладно звернутися із заявою про втрату документа до поліції та отримати від поліцейських витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Надалі, для оформлення нового документа, необхідно особисто прийти до однієї з трьох установ:

• у підрозділ ДМС України;
  • у центр надання адміністративних послуг (ЦНАП);
  • у центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Детальна інструкція за посиланням https://dmsu.gov.ua/news/dms/12761.html?fbclid=IwAR0sbzEy0E82WQCD-n8n1txMfEOtl0dMvw9Akq9ZY2rd8A152DRTAfiUSlQ&fs=e&s=cl%0A

Виготовлення паспорта може тривати від 10 днів до 2 місяців – в залежності від умов, наявності у людини інших документів, що посвідчують особу, та виду паспорту (закордонний виготовляється довше).