Дата: 06.07.2022 13:31

Очільник Краматорського району Андрій Панков взяв участь у нараді під головуванням голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка з очільниками новостворених місцевих військових адміністрацій Донеччини.

«Призначення на ці посади у цей час — це передусім відповідальність перед українським народом та українською державою.Чинне законодавство дозволяє військовим адміністраціям діяти швидко та ефективно.

Обов'язок кожного голови ВА — максимально швидко організувати евакуацію цивільних, налагодити чітку співпрацю з правоохоронцями та рятувальниками. А понад усе — ефективно взаємодіяти із військовими на місцях.

Довіра, надана очільникам ВА, — це очікування результатів. Головний результат — зупинити ворога і захистити Донеччину.

Також навіть в умовах повномасштабної війни необхідно підтримувати життєдіяльість громад. Доставляти гуманітарну допомогу, постійно бути в контакті з людьми, розуміти і забезпечувати потреби цивільних та військових.

Критично важливо не допускати фактів колабораціонізму.

Ми вже доклали чимало зусиль для укріплення області, але попереду ще більше роботи.

Наша мета — зупини ворога, відстояти і звільнити Донеччину. Для цього діємо спільно і скоординовано.», зазначив Павло Кириленко.

Відповідно до Указу Президента України №469/2022, їх на території Донецької області 14.

Ними керують:

— начальник Шахівської сільської ВА Сергій Сажко;

— начальник Курахівської міської ВА Роман Падун;

— начальник Черкаської селищної ВА Олексій Кривоконь;

— начальник Святогірської міської ВА Володимир Рибалкін;

— начальник Миколаївської міської ВА Юрій Підлісний;

— начальник Лиманської міської ВА Олександр Журавльов;

— начальник Краматорської міської ВА Олександр Гончаренко;

— начальник Комарської сільської ВА Олександр Куропятник;

— начальник Великоновосілківської селищної ВА Сергій Ященко;

— начальник Часовоярської міської ВА Сергій Чаус;

— начальник Соледарської міської ВА Сергій Гошко;

— начальник Сіверської міської ВА Олексій Воробйов;

— начальник Званівської сільської ВА Олександр Білицький;

— начальник Бахмутської міської ВА Олексій Рева.