Внутрішньо переміщеним особам допоможуть у пошуку роботи

Дата: 06.07.2022 11:23

Величезна кількість тимчасово переміщених осіб, це близько 12 мільйонів людей, були змушені покинути свої домівки через війну.

Як наслідок - втрата роботи. Донецький обласний дитячо-молодіжний центр оголошує проєкт з кар’єрного консультування для внутрішньо переміщених осіб ”Особливості пошуку роботи та проходження співбесіди”, участь в якому можна взяти заповнивши форму https://forms.gle/5pVmqvVAipWABrzTA

Проєкт реалізується за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Взявши у ньому участь, ви дізнаєтеся, як написати резюме та супровідний лист, пройти співбесіду та отримати бажану посаду. Консультаційні зустрічі будуть відбуватися тричі на тиждень, у кожній групі буде по 4 осіб на кожну консультацію.