5 липня - День звільнення Слов’янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки від проросійських терористів

Дата: 05.07.2022 10:21

5 липня 2014 року, сили АТО звільнили від російських окупантів міста Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку.

Це стало можливим завдяки спільним зусиллям українців, які стали на захист держави у лавах Зброийних сил Украіїни, Національноії гвардіії Украіїни, добровольчих формувань та масового волонтерського руху. Активну підтримку війську надавали мешканці цих міст.

І зараз знов російські солдати вбивають українців, руйнують наші міста, намагаються лишити нас майбутнього. У них одна ціль - зламати нас морально і знищити фізично. Але ми вистоїмо!

Разом Переможемо! Віримо в ЗСУ!

Слава Україні!