Російські снаряди вбили дітей на Донеччині. Поліція задокументувала 18 ударів на добу

Дата: 04.07.2022 11:18

Окупанти обстріляли 11 населених пунктів. Є жертви, серед яких – діти. Зруйновано та пошкоджено 94 цивільних об’єкти – оселі та інфраструктура.

Росіяни вдарили по містах Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Авдіївка, смт Гостре, Олексієво-Дружківка, Північне, селах  Малинівка, Ласточкине, Новополтавка, Тарасівка.

Ворог бив ракетами ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», «Ураган», «Смерч», артилерією.

Руйнувань зазнали 67 житлових будинків, з них п’ять багатоквартирні,  школа, коксохімічний завод, фільтрувальна станція, елеватор, ринок, готельний комплекс, 16 гаражів тощо.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області