18 населених пунктів Донеччини під обстрілом росії – постраждали діти

Дата: 03.07.2022 11:09

За добу окупанти завдали 24 удари по мирному населенню. Є вбиті та поранені. Серед постраждалих – маленькі діти, їм надано медичну допомогу.  Поліція документує кожен воєнний злочин рф.

Окупанти поцілили в міста Краматорськ, Добропілля, Костянтинівка, Бахмут, Слов’янськ, Соледар, Сіверськ, Авдіївка, Красногорівка, смт Черкаське, села Семигір’я, Орлівка, Новомиколаївка, Хрестище, Весела Долина, Іванківське, Первомайське, Тоненьке.

Росіяни били авіацією, ракетами ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», «Ураган», «Смерч», «Торнадо-С», артилерією.

Руйнувань зазнав 31 цивільний об’єкт – 12 житлових будинків, з них чотири багатоквартирні,  три школи, заводи, електропідстанція,  фермерське господарство, митний пункт, будинок культури тощо.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області