Цифрова грамотність під час повномасштабної війни

Дата: 01.07.2022 14:20

Зараз росія продовжує поширювати величезну кількість дезінформації, фейків і маніпуляцій. Їхня мета — деморалізувати українців та дискредитувати ЗСУ. Щоб завадити планам агресора, Мінцифра продовжує боротьбу на інформаційному фронті. Фахівці не лише залучають людей до спільної боротьби, а й навчають українців протистояти російській брехні.

Для цього оновлено платформу Дія.Цифрова освіта. На головній сторінці додана можливість пошуку по всьому сайту, оновлена сторінка реєстрації, покращена механіка запитань у національному тесті на цифрову грамотність та запроваджені інші вдосконалення.

Платформа Дія.Цифрова освіта:

• Це можливість безоплатно навчатися в інноваційному форматі освітніх серіалів
  • На платформі понад 75 освітніх серіалів із цифрової грамотності для юристів, вчителів, медиків, журналістів, держслужбовців, школярів тощо
  • На платформі вже навчаються понад 1,3 млн українців

Це можливість навчатися та розвиватися, навіть під час війни, а також залишатися стійкими до ворожих інформаційних кампаній - https://osvita.diia.gov.ua

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України