Павло Кириленко: П'ятий місяць уся країна лічить дні. Ми на сході почали цей відлік значно раніше

Дата: 28.06.2022 14:14

"12 квітня 2014 року Україна оголосила про проведення антитерористичної операції проти російсько-терористичних військ. То був перший день нашого збройного спротиву загарбникам.Це було 3000 днів тому", - таке звернення опублікував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Три тисячі днів стійкості. Три тисячі днів відсічі. Три тисячі днів боротьби за незалежність.Повномасштабне російське вторгнення принесло війну у кожен куточок країни. Але в нашому куточку вона триває вже понад вісім років.  Так, 24 лютого війна увійшла у нову фазу, але б’ємося ми вже значно довше. І будемо битися до перемоги. Пам’ятаймо кожен із восьми років! Кожен із 3000 днів! Нічого не забудемо і нічого не пробачимо!", - наголосив очільник області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація