Окупанти вдарили по Донеччині ракетами ЗРК «С-300», «Градами» та «Ураганами» - поліція документує наслідки

Дата: 28.06.2022 12:50

За добу  росіяни обстріляли 12 населених пунктів, вбили та поранили мирних жителів.  Руйнувань зазнали  30 житлових будинків та інші об’єкти цивільної інфраструктури. Поліцейські вилучили докази злочинів рф.

Ворог поцілив у міста Авдіївка, Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ, Торецьк, Красногорівка, Селидове, смт Очеретине, села Ласточкине, Нетайлове, Опитне, Первомайське.

Загалом зафіксовано 25 російських ударів. Окупанти  використовували зокрема й запальні снаряди.

Зруйновано та пошкоджено 46 цивільних об’єктів  – оселі громадян, автовокзал, дві шахти, коксохімічний завод, адмінбудівлі, залізниця, лінії електропередач, складські приміщення, конюшня, гаражний кооператив.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області