Український ветеранський фонд відкрив гарячу лінію кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їхніх родин

Дата: 27.06.2022 19:31

27 червня запрацювала безкоштовна гаряча лінія кризової допомоги та підтримки від Українського ветеранського фонду. Телефонувати можна з понеділка по неділю із 10:00 до 20:00 за номером +38 (067) 400 46 60 або ж відразу на сайті зі смартфона — https://veteranfund.com.ua/

Звертатися можуть ветерани, які в тому числі є діючими військовослужбовцями, члени їхніх родин, сім?я загиблих військових — люди, які опинились у критичних ситуаціях і потребують кризової підтримки тут і зараз.

Гаряча лінія кризової допомоги та підтримки УВФ покликана допомогти, дати опору і ґрунт під ногами у мить, коли здається, що весь світ довкола руйнується. Труднощі переживання кризових ситуацій, тривоги, страхи, проблеми у відносинах, самореалізації, сенсу життя — з цими та іншими викликами допоможуть впоратися фахівці Українського ветеранського фонду.