Оголошено конкурс грантів для надання невідкладної гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни

Дата: 23.06.2022 18:07

Благодійна організація "Фонд Східна Європа" оголошує конкурс грантів для надання невідкладної гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни.

Приймаються заявки від неурядових організацій та благодійних фондів. Буде реалізовано наступний етап програми «Шелтер».

Дедлайн подання заявки: орієнтовно до 1 вересня 2022.

Роботу планується здійснювати за такими напрямками:

• Забезпечення продовольчої безпеки.
  • Забезпечення непродовольчими товарами (включаючи засоби особистої гігієни, побутову хімію, постільну білизну тощо).
  • Надання психологічної допомоги.

Проєкти заявників можуть бути спрямовані як на один, так і на декілька напрямків одночасно.

Заповнюйте заявки та разом із бюджетом надсилайте на пошту shelter@eef.org.ua. Вкажіть у темі листа «Заявка на конкурс грантів для надання невідкладної гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни».

Конкурс став можливий за підтримки Embassy of Denmark in Ukraine. Про результати розгляду учасників буде повідомлено письмово після проведення розгляду конкурсною комісією.

Детальніше, як податися на грант, – за посиланням: https://bit.ly/Shelter_Grants_Program