Команда ГО "Центр ініціатив підприємців м.Торецьк" запустила опитування з метою попереднього збору інформації щодо потреб вимушено виїхавших жителів Донеччини

Дата: 16.06.2022 13:29

Команда ГО "Центр ініціатив підприємців м.Торецьк" запустила опитування з метою попереднього збору інформації щодо потреб вимушено виїхавших жителів Донеччини та Луганщини у більш безпечні регіони.

Наразі громадський сектор Донеччини майже повністю переформатував свою діяльність аби допомогти жителям регіону після евакуації.

Долучайтесь до опитування за посиланням http://surl.li/cffbj аби в подальшому команда організації мала змогу формувати свою діяльність з адресної допомоги всім, хто опинився в кризових ситуаціях у зв'язку з військовими діями росії на території України.

Разом з тим команда надає допомогу та підтримку з питань:

• безкоштовна правова допомога;
  • інформаційна підтримка з питань оформлення ВПО, розташування гуманітарних штабів, допомога в пошуках житла та інші питання.