Учителі на Донеччині отримали ноутбуки від ЮНІСЕФ

Дата: 15.06.2022 16:04

Учителі 21 школи та педагогічні працівники трьох закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області, що були зруйновані чи пошкоджені через війну, отримали 229 ноутбуків.

Ноутбуки передав ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Вони допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання.

Перші ноутбуки отримали вчителі пошкоджених чи зруйнованих шкіл Білозерської, Добропільської, Мар’їнської, Святогірської міських та Великоновосілківської, Очеретинської селищних територіальних громад.

Найближчим часом ноутбуки будуть передані вчителям Краматорської та Покровської міських територіальних громад, а також закладам професійної (професійно-технічної) освіти.

Учителям України для нового навчального року ЮНІСЕФ передав 5 тисяч ноутбуків. Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню від урядів Японії, Норвегії та Ірландії.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація