Як українським стартапам отримати підтримку від ЄС на 20 млн євро

Дата: 14.06.2022 14:41

Пан'європейська мережа стартап-асоціацій прагне підтримати інтеграцію українських стартапів та МСП у європейські інноваційні екосистеми. Для цього виділено 20 млн євро. 200 українських стартапів та МСП мають шанс отримати підтримку від ЄС на суму до 60 000 євро на кожен проєкт. Крім того, передбачено нефінансову підтримку, як-от бізнес-консультації та пошук партнерів.

Запрошуємо українські стартапи та малі й середні підприємства долучитися 24 червня до Ukrainian Tech Info Day. Під час заходу експерти ЄС розкажуть, як успішно оформити заявку, щоб отримати грант, які є умови, поради й рекомендації та дадуть відповіді на всі запитання українських підприємців.

Старт прийому заявок: 23 червня 2022 року
Дедлайн: 7 вересня 2022 року

Реєструйтеся та дізнавайтеся програму заходу за посиланням: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/UkrainianTech

Це чудова можливість для українських стартапів та малих та середніх підприємств розширити свою діяльність на європейських ринках та за їх межами!

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України