Викрили колаборанта — повідомте в чатбот єВорог

Дата: 13.06.2022 17:14

Українці вже надіслали понад 940 заявок про колаборантів у чатбот. Усіх їх ми вже передали до СБУ. Вдячні кожному, хто бере до рук цифрову зброю. Продовжуйте робити це й далі.

Як повідомити СБУ про колаборанта в кілька кліків?

• У чатботі єВорог виберіть Повідомити про колаборантів
  • Вкажіть їх геолокацію та додайте фото або відео
  • Опишіть, чому ви вважаєте людину колаборантом та розкажіть, як саме вона допомагає окупантам

Якщо не вдалося зняти колаборанта на камеру, надсилайте заявку з текстом та всіма подробицями.

Знімайте зрадників прихованою камерою без звуку та з безпечного місця. Не забувайте видаляти листування з єВорогом та фото з вашого телефона.

Чатбот єВорог створений Міністерством цифрової трансформації та існує лише в Telegram. Перейти до чатбота можна з головного екрана застосунку Дія або із соцмереж Мінцифри https://t.me/evorog_bot.

Долучайтеся, діліться дописом з іншими. Разом — до перемоги!

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України