Оновлена форма подання вакансій: що змінюється для роботодавців?

Дата: 13.06.2022 11:44

Наказом Мінекономіки від 12.04.2022 № 827-22, який набуде чинності 7 липня 2022 року, оновлено форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Відтепер подання форми буде здійснюватися в електронному вигляді з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів. Також залишається подача і на паперовому носії.

Форму №3-ПН заповнюватимуть та подаватимуть роботодавці до базового центру зайнятості або філії міжрегіонального/регіонального центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця. Подати її треба не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Актуальність зазначеної роботодавцем вакансії уточнюватимуть фахівці центру зайнятості не рідше ніж раз на тиждень. Робитися це буде під час особистої зустрічі з роботодавцем, шляхом електронної комунікації, зокрема мобільним чи фіксованим зв’язком, надсиланням/отриманням повідомлення електронною поштою.

Джерело: Донецька обласна служба зайнятості