Як сформувати "Витяг з ЕТК" на вебпораталі Пенсійного фонду України

Дата: 08.06.2022 11:13

Кожен громадянин на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України може отримати Витяг з електронної трудової книжки.

Для цього необхідно:

1. Авторизуватись на Вебпорталі за допомогою:

• кваліфікованого електронного підпису (КЕП);
  • банківської картки (BankID);
  • електронного пенсійного посвідчення (ЕПП);
  • використовуючи «Дію.Підпис».

2. Обрати в лівому боковому меню пункт «Комунікації з ПФУ», далі сервіс «Запит на отримання електронних документів».

3. Заповнити новий запит особистою інформацією. У вкладці «Тип звернення» обрати «Витяг з ЕТК».

4. Натиснути «Відправити до ПФУ».

5. Отримати результат опрацювання запиту в розділі «Мої звернення».

Важливо

Роботодавець може сформувати запит на «Витяг з ЕТК» тільки у випадку коли застрахована особа самостійно створила запис щодо надання згоди на отримання ЕТК роботодавцем.

Для формування переліку роботодавців, яким користувач надає згоду на отримання ЕТК необхідно скористатись в пункті меню «Доступ до ЕТК» функцією «Додати», по якій відкривається екранна форма:

• код за ЄДРПОУ - ввести вручну;
  • назва страхувальника – автоматично заповнюється за даними Єдиного реєстру страхувальників.

Важливо

• Запис повинен знаходитись в статусі «актуальний».

Відеоінструкція «Як увійти на портал електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП)" https://www.youtube.com/watch?v=9krU5sktaXM

Відеоінструкція «Реєстрація на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою сервісу GovID» https://www.facebook.com/605397909670256/videos/532879120984266/.

Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області