Краматорська районна державна адміністрація (військова адміністрація)
Донецька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Слов'янський центр зайнятості: «Вчора, сьогодні, завтра!»

Дата: 06.06.2022 14:44
Кількість переглядів: 128

Вся Україна сьогодні переживає непрості часи. Мається на увазі, що "вся" - це і окремі люди, і спільноти, і організації тощо. Зазвичай, в такі періоди відбувається мобілізація фізичних та психологічних сил, ресурсів, здібностей. Ймовірно, саме тому фахівці Слов'янський міський центр зайнятості  продовжують плідно працювати, підвищуючи відсоток працевлаштованих осіб  в самих різних населених пунктах нашої країни.

Так, після "перезавантаження" в основу роботи Слов'янського центру зайнятості лягли нові підходи до вирішення насущних запитів від роботодавців та осіб, зацікавлених в пошуку роботи. Ці запити і є найбільш складною і водночас цікавою задачею, що зараз стоїть перед кар'єрними радниками. Хтось переїхав і прагне налагодити життя в незнайомому місці, хтось залишився в Слов'янську й пристосовується до нових обставин - як би не було, та всіх об'єднує потреба або в роботі, або в працівниках. Кожний запит вирішується індивідуально в дистанційному форматі: кар'єрні радники тримають постійний зв'язок з клієнтами через телефон, месенджери, електронну пошту.

Відмінною особливістю ж є те, що фахівці центру зайнятості значно розширили "географію" впливу, адже більшість з них також перемістилися на безпечніші території і тепер активно досліджують нові ринки праці, обзаводячись новими партнерами з числа роботодавців.

Потік безробітних, очікувано, меншим не став. Та кар'єрні радники, незважаючи на збільшений об'єм роботи, надають повний супровід шукачів з моменту звернення в службу зайнятості і до отримання кінцевого результату. Пильна увага приділяється особам з інвалідністю, внутрішнім переселенцям, випускникам ті іншим соціально вразливим категоріям населення. І, знову ж таки, до кожного підбирається індивідуальний підхід, що враховує всі життєві обставини.

Таким чином, Слов'янський центр зайнятості готовий до різних викликів непередбачуваного світу. Вчора була епідемія COVID-19, сьогодні - бойові дії, та попри все ми працюємо й працюватимемо надалі - у цьому немає ніяких сумнівів!

Джерело: Донецька обласна служба зайнятості« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування