У День захисту дітей влада Донеччини відвідала три дитячі будинки сімейного типу: у Мирнограді, Костянтинівці та Дружківці

Дата: 01.06.2022 18:14

Разом із очільником Донецької області Павлом Кириленко та його заступником Вадимом Филашкиним до дітлахів приїхали голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної ВА Андрій Панков, представники міської влади та керівництво ДСНС.

«Всім вихованцям привіз подарунки від Донецької ОВА. З батьками обговорили безпекову ситуацію в області та ймовірні шляхи евакуації. Цього року ми не святкуємо – натомість працюємо над тим, щоб убезпечити життя і здоров’я дітей. Діти мають право на дитинство. Дякую всім, хто це право виборює навіть в умовах повномасштабної війни», - зазначив голова ДонОДА, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.