Оперативна інформація щодо ситуації на Донеччині

Дата: 01.06.2022 10:22

Перша літня ніч минула на Донеччині відносно спокійно, наразі без жертв серед цивільних.

Найбільш інтенсивні обстріли росіяни вели в центрі області: в Авдіївській та Очеретинській громадах.

Всю ніч було гучно навколо Авдіївки, а під ранок росіяни кілька разів обстріляли і саме місто: снаряди прилетіли на східну околицю, у старе місто та в район АКХЗ. Інформацію щодо масштабів пошкоджень уточнюємо.

Очеретине вночі зазнало артилерійського обстрілу – частково зруйновано Центр безпеки громадян, декілька житлових будинків, крамницю та пошкоджено ЦНАП.

У Мар’їнській громаді росіяни завдали авіаудару в районі Новомихайлівки – без жертв та руйнувань.

Знову ракетний удар по Слов’янську – зруйновано три будинки, але, на щастя, без жертв.

У Костянтинівській громаді частково відсутнє водопостачання – вода людям підвозиться.

Продовжується евакуація цивільних з прифронтових громад. Ті, хто досі залишається на місці, забезпечуються гуманітарною допомогою.

«Росіяни цілеспрямовано нищать наші міста та села. Абсолютно безпечних місць в області не залишилось. Евакуюйтесь! Евакуація рятує життя!», - наголосив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

На фото: руйнування, завдані росіянами протягом доби.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація