Запущено всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни

Дата: 30.05.2022 11:09

Європейський Союз European Union in Ukraine та IOM Ukraine запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни.

У рамках кампанії буде детально інформовано про основні правила безпеки та ризики.

Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки:

• Надавайте документи лише офіційним особам, зберігайте їх електронні копії;
  • Знайте, куди їдете, та повідомляйте про поїздку рідним чи друзям;
  • Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру;
  • Будьте насторожі з незнайомцями, не віддавайте нікому мобільний телефон;
  • Повідомляйте рідним чи друзям про зміни щодо місця перебування та роботи. Домовтися з ними про кодове слово або фразу, які повідомлять, що ви в небезпеці.

Переконайтесь, що ви в безпеці. Зателефонуйте на Гарячу лінію з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527».

Консультанти Гарячої лінії порадять, як діяти в різних ситуаціях, на що звернути увагу та як убезпечитися під час пошуку транспорту, житла чи роботи. Дзвінки анонімні та безкоштовні з мобільного телефону в Україні. Лінія працює щодня з 8:00 до 20:00.

Джерело: МВС України