Росіяни зранку завдали авіаудар по Краматорську

Дата: 25.05.2022 13:26

Російські окупаційні війська завдали авіаудар по Краматорську та здійснили ракетний обстріл Покровська зранку 25 травня. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

У Краматорську пізно вночі снаряд влучив у недобудовану багатоповерхівку, зруйнувавши в ній два під’їзди. Ударною хвилею пошкоджено вікна у прилеглих будинках. Постраждалих немає.

Вранці Покровськ зазнав двох ракетних ударів. Наразі відомо про чотирьох поранених цивільних – вони доставлені до лікарні. Пошкоджено три інфраструктурні об'єкти.

«Росіяни продовжують бити по містах, віддалених від лінії фронту. Вони прагнуть вбити якомога більше цивільних та посіяти паніку. Тому зараз єдиний правильний вибір – евакуація! Евакуація рятує життя!», - наголосив Павло Кириленко.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація