Чергова гуманітарна допомога надійшла до мешканців Краматорського району

Дата: 24.05.2022 10:28

За сприяння Краматорської райдержадміністрації до двох громад Краматорського району була доставлена чергова партія гуманітарної допомоги. На цей раз це був дуже необхідний продукт – смачний хліб від організації «Хліб Українцям».

Через всю країну цей вантаж прямував до місця призначення – в Слов’янську та Святогірську громади. В цій благодійній акції активну участь взяв гуманітарний штаб «Гараж», волонтери, працівники Краматорської райдержадміністрації, які доставили вантаж до Дніпра, а потім – до Краматорська.

Не тільки хліб, а й до хліба зібрали небайдужі люди мешканцям Краматорського району. Крупи, консерви, супи, паштети та інше буде розфасовано по пакетах та передано 50-ти мешканцям Краматорська з найбільш вразливої категорії населення.

Ця гуманітарна акція ще раз підтверджує, що в важкі часи наш народ об’єднується та завжди допомагає один одному і разом ми переможемо!