20 травня – День банківських працівників України

Дата: 20.05.2022 12:02

Сьогодні відзначається День банківських працівників України. Це свято було призначено у 2004 році і протягом десятиліть банківський сектор, який називають кровоносною системою суспільства, грає важливу роль у розвитку економіки України.

В наші часи, в умовах воєнного стану, банківська система стала найважливішою ланкою у ланцюжку до Перемоги. Незважаючи на важкі випробування банківські робітники виконують поставлені завдання забезпечуючи фінансову стабільність та життєздатність країни.

Вітаємо співробітників банковського сектору з професійним святом! Бажаємо стабільної праці на благо нашої країни, успіхів, здоров’я, мирного неба!

Разом до Перемоги!