Голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков взяв участь у обласній нараді під керівництвом очільника Донеччини Павла Кириленка

Дата: 18.05.2022 18:09

Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков взяв участь у обласній нараді під керівництвом очільника Донеччини Павла Кириленка.

Головні питання наради - забезпечення життєдіяльності громад, необхідність подальшої евакуації людей із області, особливо - з населених пунктів, поблизу яких точаться активні бойові ді.

Павло Кириленко звернув окрему увагу на необхідність дотримання заборони ввезення та продажу алкогольних напоїв.

Наразі така заборона на території Донеччини діє з 15 березня і буде чинною протягом дії правового режиму воєнного стану.