Оперативна інформація щодо ситуації на Донеччині станом на середину дня 18 травня

Дата: 18.05.2022 13:21

Найбільшу активність росіяни виявляють на півдні та в центрі області: від Великої Новосілки до Очеретиного.

В Авдіївці внаслідок нічного обстрілу фосфорними боєприпасами вщент вигоріла школа №1, пошкоджено три будинки – без жертв. Було дві спроби наступу – обидві ЗСУ відбили.

В Мар’їнській громаді росіяни завдали чотири авіаудари по Новомихайлівці, де залишається близько 50 цивільних.

Суттєвої шкоди завдано Костянтинівці: зруйнована будівля колишньої школи №7, пошкоджено Центр дитячої та юнацької творчості та щонайменше 28 житлових будинків. На щастя, без постраждалих.

Ввечері росіяни обстріляли Очеретине та Новобахмутівку – зруйновано один будинок, ще кілька зазнали пошкоджень.

Під обстріли потрапила Велика Новосілка і ще два села в громаді. Інформації про жертв та руйнування наразі немає.

"Попри все, продовжуємо доставляти гуманітарну допомогу і евакуювати цивільних у безпечні місця", - зазначив  начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація