Гуманітарний вантаж від «World Central Kitchen» відправляється у громади Краматорського району

Дата: 17.05.2022 18:28

За сприяння Краматорської райдержадміністрації продовжується важлива робота по забезпеченню гуманітарною допомогою мешканців Краматорського району. На адресу громад району днями надійшла значна партія продуктів харчування від Американського фонду "World Central Kitchen".

Минулого тижня продуктові набори отримали мешканці Краматорської, Миколаївської, Лиманської та Костянтинівської громад. Вчора гуманітарний вантаж був переданий у Дружківську, Іллінівську, Новодонецьку, Андріївську громади. На черзі - мешканці Святогірської, Олександрівської, Черкаської та Слов’янської громад.

Робота по забезпеченню громадян безкоштовними продуктами харчування є вкрай важливою в цей складний час. Завдяки волонтерам Гуманітарної асоціації «Все буде добре» гуманітарна допомога від Американського фонду «World Central Kitchen» надходить до нужденних мешканців громад Краматорського району швидко та своєчасно.