Оперативна інформація щодо ситуації на Донеччині станом на середину дня 17 травня

Дата: 17.05.2022 15:03

Росіяни не зупиняють масових обстрілів по всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута.

Авдіївка сьогодні зранку зазнала авіаракетного удару: пошкоджено три житлові будинки, інформації щодо постраждалих немає.

У Мар’їнській громаді внаслідок обстрілів знеструмлено Красногорівку – ведуться відновлювальні роботи.

В Очеретинській громаді постійно тривають обстріли, тому поки що не вдалося повністю відновити високовольтну лінію, пошкоджену раніше.

У Бахмуті внаслідок ранкового обстрілу пошкоджено школу №4 та декілька інфраструктурних об’єктів.

Інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку не припиняється, однак у громаді триває евакуація населення та ремонт електро- і газопостачання.

Під удар сьогодні знову потрапив Вугледар – інформації про постраждалих та пошкодження наразі немає.

У Миколаївській громаді російські снаряди перебили лінію електропередач – частина Райгородка залишилася без електрики. Фахівці вже почали ремонт.

"Все, що росіяни нищать, ми відбудуємо!", - наголосив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація