Дія.Підпис. Підписати документ у суд або взяти участь у судовому засіданні можна дистанційно

Дата: 16.05.2022 16:51

Зараз електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя. Відтепер українці, які вимушено покинули свою домівку чи перебувають на окупованій території і не мають можливості підписувати документи вручну або КЕПом, щоб подати їх до суду, можуть це зробити з Дія.Підписом.

Це універсальний цифровий ключ у смартфоні, яким можна підписувати документи онлайн за кілька кліків. Ще на початку року команда вдосконалила процес Дія.Підпису. Замість рухів головою підписувати документи можна кліпнувши очима. Як створити Дія.Підпис, показано на відео  https://bit.ly/37OO80S

Також із Дія.Підпис можна отримати доступ до правосуддя, зареєструвавшись в Електронному суді, авторизуватися в підсистемі відеоконференцзв'язку та взяти участь у судовому засіданні онлайн, навіть перебуваючи за кордоном.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України