Продовжено видачу гуманітарної допомоги для мешканців Краматорської громади

Дата: 12.05.2022 16:16

Продовжується видача гуманітарної допомоги за сприяння Краматорської райдержадміністрації. Сьогодні мешканці Краматорська та населених пунктів громади отримали дуже необхідний в наш час продукт – борошно. Жителі віддалених селищ громади не завжди мають можливість приїхати до міста, тому ця доставка борошна була дуже своєчасною.

Було також здійснено адресну доставку продуктових наборів та засобів гігієни за списками, які були сформовані волонтерами. Особлива увага була приділена маломобільної категорії громадян.

Видача цієї гуманітарної допомоги стала можливою завдяки спільним зусиллям багатьох людей – благодійних організацій та фондів, волонтерів, представників Краматорської райдержадміністрації.