В Костянтинівській школі мистецтв випускники отримали документи про завершення освіти

Дата: 11.05.2022 14:41

Днями 75 випускників Костянтинівської школи мистецтв завершили позашкільну освіту. Своїх талановитих учнів – лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних премій привітав директор школи – Олег Кошкін.

У цьому році, у зв’язку з військовою агресією російської федерації, ризиків, що пов’язані з війною, більша кількість випускників не змогла приїхати на свято. Але свідоцтва про закінчення школи обов’язково передадуть випускникам закладу. Цей навчальний рік учні школи мистецтв завершували дистанційно, проте це ніяк не вплинуло на якість отриманих знань.

Вітаємо вихованців школи мистецтв з новим етапом у їх житті! Бажаємо творчих досягнень та бути гідними продовжувачами справи своїх викладачів!