На Донеччині СБУ затримала спільника окупантів, який передавав ворогу інформацію військового характеру

Дата: 08.05.2022 13:28

СБУ задокументувала протиправну діяльність 22-річного мешканця Краматорська, який зрадив державу та діяв на шкоду державній безпеці України.

Оперативники встановили, що з травня 2022 року зловмисник за допомогою месенджеру «Telegram» передавав дані представнику одного з силових відомств країни-агресора.

Правопорушник на прохання ворога надсилав позначки на мапі з дислокацією підрозділів ЗС України, Національної поліції ті інших військових формувань України на території міста Краматорськ Донецької області.

Пособника окупантів затримано. Йому повідомлено про підозру за ч.2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту строком на 30 діб без права на заставу.

За допомогу ворогові у веденні бойових дій проти Збройних Сил України законодавство передбачає позбавлення волі на строк від 15 років до довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Жодному зловмиснику не вдасться уникнути справедливого покарання.

Джерело: Пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Краматорськ