Перемогли нацистiв - переможемо i рашистiв! З Днем пам'ятi та примирення!

Дата: 08.05.2022 11:32

Пам’ять та вшанування подвигу ветеранів, які боролися з нацизмом і перемогли його, є моральним обов’язком українців.

Не менше заслуговують на увагу та пам’ять інші, кого торкнулась війна – остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села. Тому що війна – це завжди мільйони маленьких і великих людських бід, які розтягнуті в часі.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з підступним агресором. Сьогодні це путінська росія, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі.

Дякуємо всім, хто захищає нашу Землю і, низько схиляємо голови перед тими, хто пішов засвіти.

Віримо в пророчі слова Кобзаря:
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі…

Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!