8 травня - День матері

Дата: 08.05.2022 09:19

День матері – це свято на честь мами, материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. Це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сімейного вогнища, яка грає величезну роль у вихованні дітей та їхньому майбутньому. Саме мама прищеплює дитині любов до рідної землі.

У нинішній скрутний час матерям доводиться особливо важко. Тривога, страх за свої домівки, своїх близьких та рідних переповнюють серця українських матерів.

Ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом та схиляємось перед їхньою стійкістю, мужністю. Ваша любов і віра допоможуть нашій країні вистояти та обов’язково перемогти.