Список змін, які можна внести про ФОП на порталі Дія, збільшився

Дата: 06.05.2022 11:04

Відтепер на порталі Дія підприємці зможуть внести зміни до прізвища, ім'я, по батькові та місцеперебування.

Як було раніше:
Раніше, щоб внести ці зміни до ФОП, треба було йти до міської або селищної ради, ЦНАП чи нотаріуса, чекати в черзі, заплатити 250 грн, щоб подати заяву, та знову чекати кілька діб, доки її опрацюють.

Як зараз:
Кілька хвилин на заповнення заяви онлайн у кілька кліків, 24 години на внесення змін, 190 гривень замість 250. Без черг, бюрократії та корупції.

Як внести зміни до ФОП:

1. Авторизуватися на порталі Дія
  2. Натиснути Послуги - Підприємництво - Внесення змін про ФОП:  https://diia.gov.ua/services/zminennya-danih-fop
  3. Заповнити заявку, підписати КЕП та сплатити онлайн

Далі заява автоматично надходить у реєстр фізосіб-підприємців, а її статус ви можете переглянути у своєму кабінеті на порталі Дія. Результат надійде на вашу електронну скриньку.

Послугу реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство юстиції України за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України