Привітання з нагоди Дня народження голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Олександровича Кириленка

Дата: 05.05.2022 12:33

Керівництво та колектив Краматорської райдержадміністрації, районної військової адміністрації вітає з Днем народження голову Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Олександровича Кириленка!

Шановний Павле Олександровичу!

Дякуємо Вам за вашу відданість Донеччині, за гідну та мужню роботу у цей складний для нашої країни час! Знаємо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть зміцненню Донеччини.

Бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість.