Відбулось онлайн навчання з питань протидії корупції

Дата: 03.05.2022 14:40

3 травня головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції відділу правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції, взаємодії з органами місцевого самоврядування Краматорської райдержадміністрації Михайло Рубченко провів дистанційне зайняття з працівниками райдержадміністрації за результатами перевірки стану роботу в адміністрації з питань додержання вимог Закону України "Про запобігання корупції".

Присутні працівники райдержадміністрації були ознайомлені з довідкою про результати перевірки стану роботу в адміністрації з питань додержання вимог Закону України "Про запобігання корупції",  а також щодо перебігу деклараційної кампанії.