Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про можливі провокації окупантів під час поминальних днів в Україні

Дата: 30.04.2022 16:11

Радониця (Проводи, Батьківська субота) в Україні цього року припадає на 3 травня, хоча в різних регіонах нашої країни є свої традиції.

Проте українці найчастіше приходять вшанувати пам'ять своїх рідних у вихідні дні. Тому цього року проводи відбудуться у різних куточках України з 30 квітня.

Минулими вихідними окупанти своїми діями показали, що не вважають Великдень святом примирення, та здійснювали обстріли мирного населення крилатими ракетами по всій території України.

У зв’язку із можливими провокаціями з боку російської армії у поминальні дні та можливими ракетними обстрілами рекомендуємо:

• утриматися від масових скупчень у культових спорудах та на кладовищах;
  • в разі оголошення повітряної тривоги негайно слідувати до бомбосховища або укриття.

Джерело: Центр протидії дезінформації при РНБО України