Мешканці Донецької та Луганської областей гарантовано отримають грошову допомогу

Дата: 27.04.2022 19:20

Усі громади Донецької та Луганської областей увійшли до Переліку територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Тож з 1 травня внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у громадах Донецької та Луганської областей, гарантовано отримають грошову допомогу від держави.

Нагадаємо, що перелік територіальних громад, затверджений наказом Мінреінтеграції не є фіксованим документом – він оновлюється регулярно.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України