Гуманітарна солідарність: нова програма Фонду “Відродження” для допомоги українцям

Дата: 26.04.2022 17:43

Напад російських варварів змінив нашу реальність. Цілі регіони потрапили на межу гуманітарної катастрофи, понад десять мільйонів людей покинули свої домівки, не менше – втратили роботу і все те, що наживали протягом десятиліть.

Ми не можемо стояти осторонь, тому за фінансової підтримки гуманітарної організації CARE Deutschland e.V. фонд "Відродження" запускає програму "Гуманітарна солідарність". Її завдання – швидко реагувати на актуальні гуманітарні потреби вразливих груп цивільного населення в умовах цієї війни.

Програма діятиме у двох напрямках – видача грантів та прямі закупівлі. Взяти участь можуть:

• громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші громадські об‘єднання, які зареєстровані як неприбуткові або благодійні організації та працюють в Україні;
  • державні і комунальні заклади охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, а також незареєстровані волонтерські ініціативи.

Пріоритети програми:

• підтримка локальних гуманітарних ініціатив у громадах, які знаходяться безпосередньо близько до зони активних бойових дій та у громадах, які прийняли значну кількість вимушених переселенців;
  • надання гуманітарної допомоги та підтримки у надзвичайних умовах та вирішення гуманітарних потреб вразливих груп серед цивільного населення;
  • надання або створенню умов для покращення доступу до необхідної медичної допомоги, соціальних та інших необхідних послуг;
  • захист людської гідності, сприяння самозарадності та солідарності у подоланні викликів для цивільного населення, яке зазнало руйнівного впливу війни.

Розмір грантової підтримки може становити від 100 до 380 тисяч гривень.

Прийом заявок відбувається на постійній основі до офіційного оголошення завершення грантової програми. Орієнтовний термін розгляду отриманих пропозицій і запитів становитиме 5-7 робочих днів.

Ознайомитись з умовами участі та подати запит – https://www.irf.ua/contest/humanitarian_solidarity_program/

Джерело: Міжнародний фонд "Відродження"